Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu, ul. Ratajczaka 38/40
2018-2-6
30.01.2018Exlibrisy z biblioteką w roli głównej wystawa z kolekcji Andrzeja Baumgarta
Poznań WBPiCAK

Exlibrisy z biblioteką w roli głównej
wystawa z kolekcji Andrzeja Baumgarta

Wernisaż: 6 lutego 2018, godz. 1200

Czas trwania: 6 lutego - 5 marca 2018, poniedziałek-piątek godz. 900-2000, sobota 1000-1700

Miejsce: w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Ratajczaka 38/40

Serdecznie zapraszamy do Biblioteki Uniwersyteckiej na wystawę zbiorów naszego nieżyjącego już kolegi, wieloletniego pracownika, kierownika Działu Instrukcyjno-Metodycznego, Andrzeja Baumagrta.

Przez lata zbierał on exlibrisy bibliotek z całego kraju. Jego kolekcję można liczyć w setkach unikatowych egzemplarzy. Na wystawie będzie można zobaczyć jej fragment. Większość zbiorów Andrzeja Baumgarta posiada Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Polecamy wszystkim miłośnikim grafiki, sztuki i książek.

Wstęp wolny. Nie trzeba być zapisanym do Biblioteki Uniwersyteckiej.

Organizator: Biblioteka Uniwersytecka UAM przy współpracy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
exlibrysy-plakat-A3.jpg

exlibrysy-plakat-A3.jpg exlibrysy-plakat-A3