16.02.2018Owocowy zawrót głowy w bibliotece

walentynki 11.jpg
Walentynki to nie tylko czas miłości ale także radości, życzliwości i przyjaźni. To również czas, kiedy robimy swoim najbliższym miłe i urocze niespodzianki. Tego też dnia, biblioteka przygotowała dla dzieci miłą niespodziankę. Na wstępie dzieci wysłuchały opowiadania z książeczki ,,Franklin i walentynki’’ a następnie zostały zaproszone do stolików na których królowały owoce. Zadaniem dzieci było wykonanie własnej, słodkiej walentynki w postaci gofra przybranego owocami i bitą śmietaną. Wszyscy znakomicie poradzili sobie z tym zadaniem, a własnoręcznie przygotowany smakołyk szybko znikał w roześmianych buziach. Spotkanie w tym dniu upłynęło w przemiłe i serdecznej atmosferze.

walentynki 11.jpg walentynki 11
walentynki17.jpg walentynki17