27.11.2013Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart

Konkurs Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart to okazja do wymiany ciekawych poglądów na temat książek i czytelnictwa. To przede wszystkim sposobność do poznania losów pozostawionych zakładek w książkach. Jeśli znalazłeś fascynującą zakładkę lub inny przedmiot w książce weź udział w naszym konkursie! Dołącz do zabawy i wygraj atrakcyjne nagrody!

Napisz opowiadanie o swojej Zakładce z przeszłości, dodaj zdjęcie i wyślij pracę na adres lust­robi­blio­teki­@gmail.com. Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników książek, bibliotekarzy i czytelników oraz wielbicieli słowa pisanego. Na zgłoszenia czekamy do 24.12.2013 roku.

Zachęć do udziału swoich czytelników, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Pokaż, że biblioteka ma pomysł i zachęca do twórczego spędzania czasu!

Szczegóły i regulamin: www.lust­robi­blio­teki­.pl

Konkurs wspiera firma Sokrates-IT oraz portal w.bibliotece.pl
Konkurs Lustro Biblioteki 2013 B1 mały.jpg