Rodzaj wydarzenia

dla dzieci
19.02.2018FERIE W BIBLIOTECE - FOTORELACJA CZ.2.
Lubliniec MPBP

Biblioteczne zimowe warsztaty plastyczne w drugim tygodniu ferii prowadził Stiven Mrugała. Na warsztatach dzieci wykonały serce z juty, pojemnik na przybory, ozdobę do okna, kolorowe wachlarze i girlandę z jutowych serc.
Uczestnicy warsztatów mogli rozwijać swoje umiejętności artystyczne i wyobraźnię a przede wszystkim czerpać radość z tworzenia. Na zajęciach panowała radosna i twórcza atmosfera. Samodzielnie wykonane dekoracje każdy zabrał ze sobą do domu. Mogą one być ciekawą ozdobą, a także miłą pamiątką.
Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy - a w szczególności ferie - czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych w bibliotece nie brakowało.
W tegorocznych zajęciach wzięło udział 179 dzieci.