23.02.2018SPOTKANIE Z HALINĄ SOCHĄ.

Wczorajszy wieczór upłynął w naszej bibliotece pod znakiem aniołów:)😊
Właśnie wczoraj mieliśmy przyjemność gościć u siebie autorkę książek "Anielska przystań" oraz "Anielska terapia", Panią Halinę Sochę. Na spotkaniu obecna była także Pani Ela Kosiec z pracowni artystycznej "Ela Art", której ręcznie wykonane anioły ubarwiły naszą bibliotekę.
Rozmowa dotyczyła zarówno książek Pani Haliny, jej życiowej pasji, ale także była motywacją do podejmowania wyzwań. Atmosfera, jak często powtarza autorka była "sielsko - anielska".
Po spotkaniu każdy zainteresowany mógł osobiście porozmawiać z naszymi gośćmi, a także zakupić książki Pani Haliny oraz otrzymać od niej podpis wraz z pięknym i motywującym przesłaniem.
Wszystkich, którzy nie mogli przybyć na spotkanie zapraszamy do oglądania wystawy "Aniołów Świat", która do połowy marca będzie dostępna w godzinach pracy biblioteki.
Zachęcamy także do wypożyczania książek Pani Haliny, które dostępne są już w naszym księgozbiorze.

4.jpg 4
7.jpg 7