02.03.2018Międzynarodowy Tydzień E-książki z platformą IBUK Libra

Z okazji Międ­zyna­rodo­wego­ Tygodnia E-książki (4-10 marca) IBUK Libra po raz kolejny przygotowała niespodziankę dla naszych czytelników.

IBUK Libra to wirtualna czytelnia Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin. Nasi czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez Bibliotekę Kraków ponad 2 tysięcy publikacji. Hasła do logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w każdej filii Biblioteki Kraków.

W dniach 3-20 marca zestaw tytułów na platformie IBUK Libra będzie poszerzony o 4919 tytuły- gównie literaturę faktu, literaturę piękną oraz książki dla dzieci i młodzieży.

JAK KORZYSTAĆ Z IBUK LIBRA?

E-BOOKI I CZYTNIKI W BIBLIOTECE KRAKÓW

ibuk libra.jpg