Rodzaj wydarzenia

2018-3-8
06.03.2018Salon Literacki. Nieczułość. Wieczór autorski Martyny Bundy
Biblioteka Kraków

8 marca 2018 r. gościem Salonu Literackiego Biblioteki Kraków będzie Martyna Bunda.

Martyna Bunda – dziennikarka, od 2004 roku związana z tygodnikiem „Polityka”, gdzie od 2012 kieruje działem krajowym. Za swoje teksty reporterskie została dwukrotnie nominowana do nagrody Grand Press. Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim i państwową szkołę muzyczną I stopnia w klasie gitary. Nieczułość jest jej literackim debiutem.

„Debiut Martyny Bundy jest zaskakujący, nie dlatego że jest tak dojrzały, przemyślany, precyzyjny, ale z tego powodu, że zmusza do pytania: gdzie autorka była wcześniej, czemu dopiero teraz daje nam tę opowieść, z jakiej przyczyny tak długo się przed nami skrywała?”
Krzysztof Varga

SL_slajder.jpg