Rodzaj wydarzenia

2018-3-14
09.03.2018Dobre i złe strony Internetu
Oborniki PBP

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach serdecznie zaprasza 14 marca 2018 roku na Konferencję dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli pt. Dobre i złe strony Internetu, która odbędzie się w sali Centrum Rekreacji Oborniki ul. Czarnkowska 84 w godz. 9.00-13.00.
Spotkanie adresowane jest do dyrektorów, nauczycieli bibliotekarzy, pedagogów i psychologów szkolnych oraz wszystkich zain­tere­sowa­nych­ nauczycieli z szkół powiatu obornickiego.
Zajęcia poprowadzą nauczyciele-praktycy oraz przedstawiciele policji i ośrodka profilaktyki. W programie zawarto wykłady poruszające temat wykorzystania technologi informacyjno-komunikacyjnych w procesie edukacyjnym w XXI wieku m.in. w rozwijaniu czytelnictwa, a także podnoszące świadomość w zakresie rozpoznawania i radzenia sobie z nieb­ezpi­ecze­ństw­ami związanymi z cybe­rzag­roże­niam­i i cybe­rprz­este­pczo­ścią.
KONFERENCJA POWIATOWA.jpg

KONFERENCJA POWIATOWA.jpg KONFERENCJA POWIATOWA