21.03.2018ROBOTYKA LEGO

Już od kwietnia ruszamy z nowym cyklem zajęć!
3 kwietnia w naszej bibliotece odbędą się pierwsze zajęcia „Robotyka Lego – nauka programowania, pierwsze kroki”, które poprowadzi Stowarzyszenie dla rozwoju DROGOWSKAZ z Łodygowic. Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat.
Przyjmujemy zapisy do 2 grup – na godzinę 15:00 oraz na godzinę 16:35. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu (cykl zajęć składa się z 8 spotkań).
Na zajęcia obowiązują zapisy w siedzibie biblioteki, pod nr (33) 867 16 74 lub mailowo na bibl­iote­kali­powa­@bibl­iote­kali­powa­.pl. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
robotyka.jpg

robotyka.jpg robotyka