Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2018-4-20
10.04.2018Katarzyna Solak - spotkanie autorskie
Tarnów MBP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z przasnyszanką Katarzyną Solak i promocję jej debiutu literackiego pt: "Dwie rodziny – dwa światy". Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia (piątek), o godz. 17.30 w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, przy ul. Krakowskiej 4. Prowadzenie: Piotr Filip. Wstęp wolny.

Katarzyna Solak – z wykształcenia ekonomista i archiwista, długoletni pracownik na tych stanowiskach w instytucjach państwowych. Z zainteresowania genealog, twórczyni drzew genealogicznych rodzin Klichów, Krośnickich, Płoskich, Solaków i Zajkowskich. Obecnie mieszka i pracuje w Krakowie.

Solak_plakat.pdf Solak_plakat
pdf, 254 KiB