18.04.2018Światowy Dzień Książki z Radiem Lublin

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich pracownicy Polskiego Radia Lublin będą rozdawać książki zaopatrzone w radiowe zakładki. Akcja będzie się dziać przed budynkiem głównym Chełmskiej Biblioteki Publicznej przy samochodzie Radia Lublin (ul. Partyzantów 40, Chełm).
Wszystkich miłośników książek zapraszamy 23 kwietnia 2018 do ChBP w godz. 15:00 – 17:00.
Natomiast 24 kwietnia o godz. 10.00 zapraszamy do udziału w zabawie pn. Biblionerzy. Na uczestników czekają nagrody: książki i karty prezentowe do salonu Empik.
Świętujmy razem Światowy Dzień Książki. Do zobaczenia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej!
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2018.png