04.12.2013Chcesz się uczyć angielskiego? Przyjdź do filii w Czaplach

Logo portalu

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „FunEnglish w bibliotece”. Dzieci w wieku 6 – 12 lat mogą bezpłatnie uczyć się języka angielskiego na kursie komputerowym, który łączy naukę języka obcego z zabawą.

Od początku trwania kursu „FunEnglish” (2011 rok) wiele dzieci brało udział w nauce angielskiego. W bieżącym roku – 30. Dzieci uczestniczące systematycznie na zajęcia twierdzą, że lepiej radzą sobie w szkole na lekcjach języka angielskiego, łatwiej i szybciej zapamiętują nowe słówka. Każde dziecko indywidualnie w swoim tempie wykonuje zadania, ma możliwość powtórzenia ćwiczenia. Dzięki temu nauka języka obcego odbywa się bez stresu i jest skuteczna. Najwytrwalsi, którzy ukończą kurs, otrzymają certyfikaty.

A oto pierwsza uczestniczka z dumą prezentuje certyfikat ukończenia

Logo portalu

Tekst: Elżbieta Łucka