07.05.2018Turniej z okazji Tygodnia Bibliotek

W dniach 8-15 maja obchodzimy Tydzień Bibliotek. Z tej okazji Chełmska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich sympatyków chełmskiej książnicy do udziału w zabawie pn. Biblionerzy, opartej na konwencji znanego teleturnieju Milionerzy. Pierwszą edycję tego turnieju zapr­opon­owal­iśmy­ młodzieży szkolnej z okazji Światowego Dnia Książki i wszyscy znakomicie się bawili. Mamy nadzieję, że również dorośli, do których tym razem kierujemy zaproszenie, podejmą wyzwanie i przystąpią do rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Wszystkich zain­tere­sowa­nych­ prosimy o zgłoszenie w TCEES (ChBP, ul. Partyzantów 40, I piętro) lub pod nr telefonu 82 562 01 01.
Na uczestników i publiczność, która będzie pełniła rolę koła ratunkowego, czekamy 10 maja br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej ChBP (ul. Partyzantów 40).
Zapraszamy do udziału! Biblionerzy_2018.cdr.jpg

Biblionerzy_2018.cdr.jpg Biblionerzy_2018.cdr