Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
ul. Bułgarska 19
2018-5-14
07.05.2018(Do)wolność czytania z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Interesujące lektury i czytanie wrażeniowe w przedszkolu i w szkole
Poznań PBP

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na warsztaty (Do)wolność czytania z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Interesujące lektury i czytanie wrażeniowe w przedszkolu i w szkole.

Prowadząca, Pani Małgorzata Swędrowska przedstawi pomysły na motywowanie dzieci do czytania z zastosowaniem książki, m.in. na podstawie książki „Elementarz w podskokach”.

Warsztaty adresowane są do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarzy, a także studentów kierunków pedagogicznych.

Zapraszamy 14 maja o godz. 16:00 do Czytelni PBP przy ul. Bułgarskiej 19.

Wstęp bezpłatny.

Zapisy za pomocą formularza: docs.google.com