08.05.2018Tydzień Bibliotek

Pierwszy dzień Tygodnia Bibliotek rozpoczęliśmy wizytą najmłodszych czytelników. Dzieci ze żłobka Koliberek zapoznały się ze zbiorami biblioteki.

Gościliśmy grupę plastyczną Fascynacja. Dla słuchaczy Łowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wykład o sztuce starożytnej Grecji i Rzymu poprowadziła pani Aldona Zając.

Dużym zain­tere­sowa­niem­ czytelników cieszy się Bookcrossing pod chmurką. W dniach od 8 do 15 maja punkt wymiany wolnych książek znajduje się przed budynkiem.

Zachęcamy do przejrzenia swoich półek, strychów, garaży… Na pewno znajduje się tam mnóstwo książkowych perełek, które mogą sprawić radość innym.

• Przynieś przeczytane książki do biblioteki na os. Bratkowice i pozostaw je w wyznaczonym miejscu.
    Wkrótce znajdzie się ktoś, kto zechce je przeczytać.

• Weź w zamian coś z naszej półki.

Nowy folder (2)18.jpg

Nowy folder (2)18.jpg Nowy folder (2)18