09.05.2018Warsztaty pisania literatury fantasy z Łukaszem Orbitowskim

Zapraszamy na warsztaty pisania literatury fantasy dla młodzieży i dorosłych prowadzone przez Łukasza Orbitowskiego, pisarza, laureata Paszportu „Polityki” i Nagrody im. J. Zajdla, nominowanego do Nagrody Literackiej „Nike”.

10 MAJA | CZWARTEK | godz. 18.15
Filia 21 | ul. Królewska 59 | Wypożyczalnia dla dorosłych | obowiązuja zapisy | tel. 797 301 021

11 MAJA | PIĄTEK | godz. 14.30
Siedziba Dyrekcji Biblioteki Kraków | Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3 |
obowiązują zapisy: tel. 789-449-908, metodyczny@biblioteka.krakow.pl

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Fantastyczny Kraków. Literatura w mieście i miasto w literaturze finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Organizatorem projektu jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie a jego Partnerem Biblioteka Kraków.
Patronat honorowy: Marszałek Województwa Małopolskiego – Jacek Krupa, Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski
Patronat medialny: TVP3 Kraków, Czasdzieci.pl

Fantastyczny Kraków.jpg