14.05.2018Zajęcia komputerowe dla seniorów w Bibliotece

Z pewnością komputer i Internet
nie jest tylko dla ludzi młodych
- Seniorzy także pragną się rozwijać i korzystać
z dobrodziejstw cywilizacyjnych
DSC03947.jpg
„Pani Kasiu, oby takich więcej i częściej” – te właśnie słowa najczęściej zdało się słyszeć w przerwach na kawę podczas ostatniego kursu komputerowego zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec. Wychodząc naprzeciw tym prośbom, Kierownik Biblioteki zdecydowała o zorganizowaniu kolejnych warsztatów komputerowych dla seniorów z terenu gminy Grodziec. W każdy wtorek, począwszy od 10 stycznia b.r., mieli oni okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Pana Mariusza z zakresu podstawowej obsługi komputera, obsługi poczty elektronicznej oraz bezpiecznego korzystania z Internetu.
Lekcje przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Seniorzy zapewniali niejednokrotnie, że zdobytą wiedzę na pewno wykorzystają w życiu codziennym i że chętnie skorzystają z kolejnego tego typu zaproszenia.
DSC03949.jpg

DSC03947.jpg DSC03947