16.05.2018O finansach w bibliotece - zapisy na kurs!

Chcesz założyć konto w banku? Nie wiesz, jak zrobić przelew za prąd? A może chcesz lepiej zarządzać budżetem domowym?

Zapraszamy na cykl szkoleń i kurs komputerowy „O finansach… w bibliotece”. Kurs odbywać się będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie. Skierowany jest do osób w wieku 50+ i jest bezpłatny.

Zajęcia (pięć spotkań) będą realizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie, ul. Mickiewicza 26 oraz w MultiCentrum, ul. J. Popiełuszki 8.

Na spotkanie organizacyjne zapraszamy 28 maja 2018 r. o godz. 16 do Biblioteki Głównej. Podczas niego zostanie przedstawiona tematyka oraz przeprowadzony test określający poziom umiejętności w zakresie finansów.

Przyjdź do biblioteki i dowiedz się więcej!

Zapisy i informacje: Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, tel. 12 276 25 71 (Anna Pląder), MultiCentrum, tel. 12 275 49 69 (Rafał Sowa)

Projekt jest realizowany w ramach Programu Edukacji Ekonomicznej i jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego.
Prezentacja1.jpg

Prezentacja1.jpg Prezentacja1