10.10.2012TANDEM AUTORSKI - Monika Sawicka i Katarzyna Enerlich

Gościliśmy dzisiaj w bibliotece dwie pisarki. Monikę M Sawicką z Łodzi i Katarzynę Enerlich z Mrągowa. W pewnym sensie był to "eksperyment". Pierwszy raz spotkanie dla dorosłych czytelników odbywało się w godzinach prze­dpoł­udni­owyc­h, były dwie autorki jednocześnie. Eksperyment się udał :))
Było klimatycznie i chcemy tak więcej...

BS

Wpis na Facebooku w profilu autorki Moniki SAWICKIEJ
"Eksperymentalna formuła spotkania w Bibliotece MiejskIEJ W Mrągowie bardzo udana- było przemiło, rzeczowo, merytorycznie, radośnie, przyjacielsko:-) Foto wkrótce, dzięki uprzejmości Biblioteki:-) Dziękuję za piękne spotkanie:-) Dziękuję Kasiu-Katarzyna Enerlich za to , że dzielisz się ze mną swoim terytorium:-)"

190224_415332521856097_1146109004_n.jpg