21.05.2018PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

W ostatnim dniu Tygodnia Bibliotek- 15 maja, placówkę w Leśnej odwiedziły przedszkolaki z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Leśnej. Dzieci, po zwiedzeniu biblioteki, zapoznały się z jej działalnością, zasadami korzystania oraz poznały pracę bibliotekarza. Przedszkolaki wzięły czynny udział w dyskusji dotyczącej książek, postaci i ulubionych bohaterów oraz wspólnym rozwiązywaniu krzyżówki. Podczas spotkania odczytano kilka pozycji książkowych wybranych przez przedszkolaków. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały zakładki do książek oraz obiecały wrócić ponownie do biblioteki, tym razem z rodzicami, aby móc korzystać z dostępnych dla nich pozycji.

2.jpg 2
3.jpg 3