21.05.2018Mieleckie bibliotekarki inne niż myślisz

Nasza Biblioteka zwyciężyła w 6. edycji konkursu fotograficznego Bibliotekarz inny niż myślisz – organizowanym przez Bibliotekę Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Biblioteka_inna.jpg
Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas seminarium "Biblioteki Świata” w dniu 8 maja 2018 r. w Bibliotece Wyższej Szkoły Bankowej.

Jury konkursowe (składające się z członków Samorządu Studenckiego WSB w Poznaniu) oceniało zaangażowanie, kreatywność i inwencję twórczą autorów fotografii. Zaszczytne, pierwsze miejsce przyznano naszej Bibliotece. Nagrodzoną pracę wykonały i wysłały na konkurs bibliotekarki Wypożyczalni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej.

Biblioteka_inna.jpg Biblioteka_inna