Gminna Biblioteka Publiczna w Poraju
42-360 Poraj
22.05.2018Wiosenne Spotkanie z Poezją, Piosenką i Malarstwem
Poraj GBP

Dnia 18 maja w Filii GBP w Żarkach Letnisku odbyło się Wiosenne Spotkanie z Poezją, Piosenką i Malarstwem pt. „ PRZEBUDZENIE”, którego organizatorką była pani Krystyna Bodnar-Miler oraz GBP w Poraju. Naszymi gośćmi byli Poeci Klubu Literackiego „Fraszka”, Klubu Literacko-Historycznego „Pod Strofą” oraz Poeci regionu: Grażyna Ziętek, Prakseda Noszczyk, Barbara Pawlak, Edward Przebieracz, którzy zaprezentowali własne wiersze. Podczas spotkania został zaprezentowany kolejny wspaniały tomik poezji p. Aleksandry Otockiej pt. „Przebudzenie”. Uczestnicy spotkania mogli podziwiać piękną wystawę obrazów żareckiej malarki p. Marii Duszy. Liryczny nastrój wieczoru podkreśliła p. Urszula „Serducha” Ostrowska śpiewając poezję własną jak również zapr­zyja­źnio­nych­ twórców oraz cudowny duet Państwa Wiesławy i Jana Gryzików.