24.05.2018Wyniki konkursu powiatowego na Bibliotekę roku 2017/2018 w kategorii: „Filie”

Szanowni Państwo,

z radością spieszę donieść o najnowszych „rewelacjach” z porannej gali wręczenia nagród w XVIII edycji powiatowego konkursu

„Biblioteka roku 2017/2018”, która odbyła się dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy.

Uwaga, uwaga! Biblioteką roku 2017/2018 w kategorii: „Filie” została Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Bystrej!

Ta wiadomość niezmiernie mnie cieszy, dziękuję Organizatorom za to ogromne dla nas wyróżnienie. Taka nagroda bardzo motywuje do dalszej pracy.

W tak wyjątkowej chwili, serdecznie dziękuję Pani Joannie Będkowskiej, która prowadzi Filię w Bystrej od lat, dokładając starań,

aby biblioteka działała na najwyższym poziomie. Poziom Jej codziennego zaangażowania, świadczy o tym, że wkłada w swoją pracę całe serce.

Nie mogę również nie wspomnieć o tym, iż ta nagroda jest zasługą dotychczasowej dyrektor GBP Pani Agaty Prochownik, którą serdecznie pozdrawiam.

Dziękuję również za wsparcie i życzliwość Wójtowi Gminy Wilkowice Panu Mieczysławowi Rączce, Radzie Gminy Wilkowice,

ale przede wszystkim Wam, drodzy Czytelnicy!

Aleksandra Szymik-Caputa

Dyrektor GBP w Wilkowicach