29.05.2018 NAGRODZONO LAUREATÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO

konkurs13.jpg

28 maja Gminna Biblioteka Publiczna w Rychtalu gościła laureatów konkursu plastycznego ,,Namalujmy niepodległą Polskę’’. Celem konkursu ogłoszonego przez bibliotekę było m. in. rozbudzanie postaw patriotycznych poprzez rozwijanie wyobraźni plastycznej, przybliżenia piękna i bogactwa ziemi ojczystej. Podczas przemiłego spotkania laureatom wręczono nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Otrzymali je: Paweł Hełmiński, Aleksandra Maciej, Wiktoria Gawrońska, Emilia Janicka, Mariusz Kupczyk, Amelia Grzelak, Magdalena Dziczkowska, Jessica Otremba, Magdalena Harwes, Vanessa Polak, Alicja Czekała, Wiktoria Gniłka, Julia Gąszczak i Nikola Kozak. Organizator dziękuje dzieciom i młodzieży za udział w konkursie , rodzicom i opiekunom za ukierunkowanie i pomoc młodym artystom. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej (do dnia 08.06).

konkurs13.jpg konkurs13
konkurs6.jpg konkurs6