01.06.2018ZAPRASZAMY NA NOC BIBLIOTEK

9 czerwca 2018 r. sobota w godzinach 16:30 do około 20:00 zapraszamy dzieci klas od II do V szkół podstawowych gminy Mogilno do udziału w Nocy Bibliotek 2018 pod ogólnopolskim hasłem RzeczpospoCzyta.

Zgłoszenia można składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie ul Rynek 8 w niep­rzek­racz­alny­m terminie do 04.06.2018 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie przewidziano:

• grę biblioteczną – (podchody na terenie placówki);
  • spotkanie z kaligrafią;
  • integracyjne zabawy ruchowe;
  • książkowe domino na holu;
  • zajęcia plastyczne;
  • poczęstunek.

Atrakcją wieczoru będzie Pierwszy Biblioteczny Turniej Szachowy dla członków bibliotecznego Klubu Szachowego oraz wszystkich zain­tere­sowa­nych­.
Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Karty zgłoszeń dla zain­tere­sowa­nych­ wydarzeniem RzeczpospoCzyta Noc Bibliotek 2018 dostępne w bibliotece oraz na stronach internetowych placówki:
www.mogilno.pl
mogilno.naszabiblioteka.com
pl-pl.facebook.com
bibl­iote­kawm­ogil­nie.blogspot.com
www.mogilno-mbp.sowwwa.pl

W czasie trwania wydarzenia wszystkich zapraszamy do otwartej Wypożyczalni dla Dorosłych.

RzeczpospoCzyta zgłoszenie.jpg

RzeczpospoCzytaWizerunek.jpg