08.06.2018Bookcrossing 12 czerwca

Święto Wolnych Książek, czyli Bookcrossing to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, aby krążyły z rąk do rąk i były czytane.
Wzorem minionych lat zapraszamy wszystkich aktywnych i kreatywnych czytelników oraz mieszkańców miasta do współtworzenia tego dnia.
Chełmska Biblioteka Publiczna włącza się w akcję poprzez uwolnienie książek opatrzonych odpowiednią etykietą, które mieszkańcy naszego miasta będą mogli znaleźć w różnych miejscach, np. na przystankach, w parku, na parkingach itp. To już XV edycja Ogólnopolskiego Święta Wolnych Książek.
xvoswkpl.jpg Bookcrossing-Logo-Poziom.jpg

xvoswkpl.jpg xvoswkpl