12.06.2018IV Ogólnopolska Noc Bibliotek już za nami...

9 czerwca 2018 r. obchodziliśmy IV Ogólnopolską Noc Bibliotek, której tłem stała się promocja najnowszej książki Marka Monikowskiego zatytułowanej Prześmiewnik. To zbiór fraszek i anegdot z rysunkami Janusza Ochockiego.

Autor i ilustrator zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy z kabaretem „Pomyłka”, otwierając kolejne „koszyki fraszek” wywołujących salwy śmiechu.

Fraszki, anegdoty, językowe kalambury i oprawa muzyczna w wykonaniu Janusz Ochockiego stworzyły niezapomnianą atmosferę. Pozwoliły na złapanie dystansu do spraw życia codziennego, stały się swoistego rodzaju „odskocznią” dzięki prostej formie okraszonej dużą dawką humoru.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i świętowanie z nami kolejnej Nocy Bibliotek. Autorowi i ilustratorowi gratulujemy tak wspaniałej książki.

NOC BIBLIOTEK.jpg

NOC BIBLIOTEK.jpg NOC BIBLIOTEK