13.06.2018Pasowanie na czytelników

Pasowanie na czytelników jest zwieńczeniem całorocznych odwiedzin Biblioteki Publicznej w Ostrowsku przez zerówkę. Dzieci poznały w tym czasie kilkanaście bajek polskich autorów, wzięły udział w licznych konkursach z wiedzy na ich temat oraz niejednokrotnie miały możliwość wypowiadania się na zagadnienia poruszane w tych utworach.
Uroczyste pasowanie miało miejsce 11 czerwca, a jego uczestnicy przyrzekali "być opiekunami wypożyczanych książek". Wszystkim wręczono pamiątkowe dyplomy oraz zakładki, na rewersie których znajdował się plan lekcji.

pasowanie na czytelnika.jpg

Biblioteka składa gorące podziękowania P. Jolancie Wojtylak, która w młodym pokoleniu rozwija pasję do czytania, wspierając działalność placówki swoim zaangażowaniem.

pasowanie na czytelnika.jpg pasowanie na czytelnika
jpg, 189 KiB, 1992x1121