27.06.2018Przedwakacyjne spotkanie w bibliotece

Tuż przed wakacjami uczniowie klas I i III ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Taczanowskiego w Biskupicach postanowili odwiedzić książnicę wiedzy. Podczas spotkania kierownik biblioteki Pani Katarzyna Gromala przekazała dzieciom kilka bardzo cennych informacji. Omówiła układ i rozmieszczenie książek na półkach, rodzaje katalogów bibliotecznych. Uczniowie dowiedzieli się jak wyglądają i do czego służą karty katalogowe oraz karty książki. Poznali nowości wydawnicze oraz zasady korzystania z czytelni i wypożyczalni. Spotkanie zwieńczyła wspólna fotografia i zaproszenie kierownik do odwiedzin biblioteki w okresie wakacyjnym.

DSC04286.jpg DSC04286
jpg, 3.8 MiB, 3648x2056