Rodzaj wydarzenia

2018-7-7
28.06.2018"Łączy nas czytanie" - nowy termin konkursu
Piotrków Trybunalski MBP

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek na konkurs literacki "Łączy nas czytanie", który odbędzie się 7 lipca 2018 r. o godz. 16.30 na boisku Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Na uczestników czekają atrakcyjne książki, między innymi „Monografia Piotrkowa Trybunalskiego” Michała Rawity – Witanowskiego czy „Znam takie miejsca…: gawędy o ulicach i placach Piotrkowa Trybunalskiego” Pawła Kendry i Agnieszki Bednarskiej-Smugi oraz wiele innych ciekawych tytułów dla dzieci i dorosłych.

Konkurs „Łączy nas czytanie” to element realizowanego przez bibliotekę zadania „Lansowanie na czytanie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

O dalszych działaniach wpisanych w projekt będziemy informować na bieżąco.

Lansowanie.jpg Lansowanie
mkidn_01_cmyk.jpg mkidn_01_cmyk