03.07.2018Biblioteka w Strefie Relaksu

Strefa Relaksu , która powstała nad Białym Dunajcem cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Nowego Targu.
Miejska Biblioteka Publiczna postanowiła zatem zaproponować odwiedzającym to miejsce skorzystanie ze Strefy Czytelnika.
Chcesz poczytać na miejskiej plaży, zrelaksować się i odpocząć przy ciekawych książkach.
Idea bookcrossingu, którą promujemy w naszej placówce, a także na imprezach okolicznościowych m.in. na Jarmarku Podhalańskim, od teraz będzie także dostępna w Czytelni Strefy Relaksu.
Książki, które tam udostępnimy, będzie można czytać na miejscu, lub zabrać je ze sobą.
Jeżeli masz w domu książki, które już przeczytałeś , możesz wymienić je na akcyjnym regale.

Dokładny regulamin Strefy Czytelnika dostępny jest na plakacie informacyjnym.

Zapraszamy do relaksu z książką i z Miejską Biblioteką Publiczną w Nowym Targu.
Pozdrawiamy!

strefa czytelnika plakat w wersji jpeg.jpg