09.07.2018Biblioteka pełna kultury - warsztaty

„Biblioteka pełna kultury” - to twórcze warsztaty z obszaru street artu i działań społecznych w przestrzeni osiedla Westerplatte. Spotkamy ludzi z pasją: dziennikarza zapytamy jak rozmawiać z ludźmi i zadawać pytania. Trenerka psów powie nam, jak zapoznawać się z psami i rozumieć ich zachowania. A w sobotę 11.08 zapraszamy na rodzinne podsumowanie warsztatów, prezentację projektów muralu na osiedlu Westerplatte i relaks w ogrodzie biblioteki.

👉 Zapraszamy dzieci od lat 8. Dzieci młodsze zapraszamy z rodzicami.
👉 CODZIENNIE w dniach 6-11 sierpnia, godz. 10:00 – 13:00
👉 Filia nr 8 MBP, ul. Westerplatte 8a

👉 ZAPISY w filii biblioteki, tel. 14 688 90 46 lub mailowo: a.rakoczy@biblioteka.tarnow.pl

Projekt dofinansowany przez Gminę Miasta Tarnowa w ramach zadania „Osiedle COOLtura”.

plakat_BPK18.jpg plakat_BPK18