Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2018-7-13
12.07.2018Rodzinne Warsztaty Wakacyjne – „Las w słoiku”
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w Rodzinnych Warsztatach Wakacyjnych pn. „Las w słoiku”, które odbędą się w piątek 13 lipca w godz. 17:00-20:00.

Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie stworzą zieloną roślinną kompozycję zamkniętą w szklanym naczyniu – przeniosą do słoika namiastkę leśnego ekosystemu w zmin­iatu­ryzo­wane­j formie. W cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały, czyli szklany słój, rośliny, węgiel aktywny, ziemia oraz elementy dekoracyjne, np. mech, kora drzewa, rafia, wstążka, piasek, kamyki.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.
Istnieje możliwość przygotowania kompozycji we własnym naczyniu (pojemność 3-5 l, szkło przezroczyste).

plakat_warsztaty wakacyjne_las w słoiku_węgrzce.png