Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie
Kościuszki 9
97-400 Bełchatów
2018-9-21
24.08.2018Zaproszenie
Bełchatów MiPBP

21 września br. o godz. 18:00 w bibliotece głównej przy ul. Kościuszki 9 odbędzie się Jabłecznik Literacki - przegląd lokalnej twórczości. Zaprosiliśmy do biblioteki bełchatowskich pisarzy zarówno tych, którzy istnieją już na rynku wydawniczym, jak i tych, którzy debiut mają jeszcze przed sobą. Lidia Liszewska, Robert Kornacki, Natalia Łukasiewicz i Dariusz Zalewski wymienią się spostrzeżeniami, opowiedzą o swoich doświadczeniach dotyczących wydania książek oraz udzielą wskazówek tym, którzy dopiero chcą postawić pierwsze kroki w wydawniczym świecie.
Zapraszamy!

jabłecznik copy.jpg