29.08.2018O finansach w bibliotece

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 50+ Z ŚREDNIO ZAAWANSOWANĄ ZNAJOMOŚCIĄ OBSŁUGI KOMPUTERA na kurs "O finansach w bibliotece...". Kurs będzie odbywał się w naszej bibliotece we wrześniu. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do 31 sierpnia 2018 pod numerem tel.182066438 lub w Miejskiej Bibliotece Publicznej, os. Łukaszówki 4a.

Przypomnijmy, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem znalazła się wśród bibliotek, które będą uczestniczyć w 5 edycji projektu "O finansach... w bibliotece". Głównym założeniem projektu jest wzrost wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii.

W trakcie organizowanych spotkań osoby w wieku 50+ poznają podstawowe zagadnienia ekonomiczne, szczególnie ważne w życiu codziennym (zakupy przez Internet, bankowość elektroniczna, lokaty, karty płatnicze, polisy ubez­piec­zeni­owej­, przeliczanie walut, oszczędzanie).

"Projekt "O finansach... w bibliotece - 5. edycja" jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego."

www.biblioteka.zakopane.eu

O_FINANSACH_PLAKAT_11.jpg O_FINANSACH_PLAKAT_11