31.08.2018Kody IBUK Libra nadal aktualne

Przypominamy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie wykupiła dla czytelników z powiatu mogileńskiego dostęp do platformy IBUK Libra.
Po raz pierwszy w tym roku kody do platformy nie tracą ważności i czytelnicy mogą kontynuować korzystanie ze swoich kont nie zmieniając kodu.
Wszystkich czytelników, którzy są zainteresowani czytaniem książek elektronicznych a nie posiadają jeszcze kodu dostępu mogą otrzymać taki kod bezpłatnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie przy ul. Rynek 8.

Posiadając kod czytelnik ma możliwość zalogowania się do platformy IBUK Libra i sięgnięcia po pozycje udostępnione przez Kujawsko-Pomorski Elektroniczny Zasób Biblioteczny.

ibukl.jpg

Publikacje IBUK Libra zostały załączone do katalogu on-line biblioteki: mogilno-mbp.sowa.pl.

Wszystkie tytuły e-booków wyświetlają się po kliknięciu w zakładkę IBIK LIbra, a także po wpisaniu IBUK Libra w opcji wyszukiwania. Dostęp do ich treści elektronicznej wymaga posiadania kodu PIN, po którego odbiór zapraszamy do naszej placówki. Kod może otrzymać każda osoba będąca zarejestrowanym czytelnikiem biblioteki.

ibukl.jpg ibukl