03.01.2014Biblioteka zaprasza na bezpłatny kurs angielskiego!!!

Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim zaprasza na bezpłatny e - learningowy (komputerowy) kurs języka angielskiego dla dorosłych angielski 123

Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy. To już druga edycja kursu w Bibliotece w Konstantynowie Łódzkim. Do tej pory skorzystało z niego już około 40 osób. Do korzystania z kursu wystarczy komputer z dostępem do Internetu, mikrofon i słuchawki. Kurs składa się z czterech poziomów podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorowac postępy w nauce. Przejście całości zajmuje rok - zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. Każdy, kto ukończy kurs będzie potrafił porozumiewać się w języku angielskim w sposób komunikatywny, a wprzypadku poprawnego wykonania ponad 80% treści kursu, otrzyma certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według rady Europy.

Ewa Jabłońska, Miejska Biblioteka Publiczna w Konstantynowie Łódzkim: "Kurs polecamy szczególnie tym osobom, które chciałyby nauczyć się komunikowania w języku angielskim, gdyż ich rodzina mieszka za granicą. Zachęcamy do udziału także każdego, kto planuje wyjazd na wakacje lub chce zmienić pracę i podnieść swoje kwalfikacje zawodowe. Nauka angielskiego będzie też atrakcyjna dla wszystkich, którzy poprostu chcą zrobić coś dla siebie i lepiej rozumieć przesyconą językiem rzeczywistość..."

Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na pomoc biblioteki w obsłudze komputera, a także wsparcie w korzystaniu z samego kursu.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie "Angielski 123 w bibliotece". Projekt ten jest prowadzony przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego dla dzieci funenglish.pl

Informacje na temat kursu komputerowego angielski 123 udziela: Karolina Lipińska-Baran tel. 663 200 455, (42) 211 16 51.

emeryci.jpg emeryci
torcikqt2.jpg torcikqt2