Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
32-086 Węgrzce
50.12041 19.9723
2018-9-14
07.09.2018„Domowe eko-porządki” – warsztaty wyrabiania ekologicznych środków czystości
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dorosłych i dzieci na familijne eko-warsztaty wprowadzające w świat naturalnych środków czystości, które odbędą się w piątek 14 września w godz. 17:00-20:00. Spotkanie poprowadzi Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie przygotują cztery rodzaje specyfików: płyn uniwersalny do wszystkich powierzchni, środek do toalet, spray do mebli przeciw kurzowi i mleczko czyszczące. Część praktyczną zajęć poprzedzi wykład poświęcony zaletom stosowania eko-środków do sprzątania.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Obowiązuje limit miejsc.

plakat_eko-warsztaty_wrzesień_węgrzce.png