11.09.2018ACADEMICA W OBP

obrazek

Cyfrowa wypożyczalnia międ­zybi­blio­tecz­na książek i czasopism naukowych w Oleskiej Bibliotece Publicznej.

Zasoby
Academica udostępnia zasoby cyfrowe Biblioteki Narodowej, w tym współczesne książki i czasopisma naukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy.
Na specjalnym stanowisku komputerowym wydzielonym w Wypożyczalni Głównej można korzystać z wszystkich zdig­ital­izow­anyc­h zbiorów Biblioteki Narodowej, w tym z niedostępnych inną drogą publikacji objętych prawem autorskim.

Rezerwacje
System rezerwacji online pozwala zare­jest­rowa­nemu­ użytkownikowi zarezerwować wybrane publikacje na określoną godzinę. Rejestracji użytkowników systemu Academica dokonuje Wypożyczalnia Główna OBP

Więcej informacji: bibl­iosf­erao­lesk­a.wordpress.com