07.01.2014Uwolnione zbiory Czytelni Głównej!

Z radością informujemy, że od stycznia tego roku możecie Państwo wypożyczać do domu książki z Czytelni Głównej! Większą część księgozbioru, z którego do tej pory można było korzystać jedynie na miejscu, udostępniliśmy do wypożyczenia krót­kote­rmin­oweg­o – na tydzień. Polecamy wiele tytułów literatury popu­larn­onau­kowe­j i naukowej, zwłaszcza z dziedziny historii, psychologii, socjologii oraz ekonomii i zarządzania. Do dyspozycji Czytelników na miejscu w Bibliotece pozostają nadal książki stanowiące zrąb wiedzy z każdej dziedziny, w tym encyklopedie, słowniki, kodeksy, albumy i przewodniki, a także księgozbiór regionalny tzw. "Galicjana" oraz wydawnictwa Biblioteki Narodowej.