13.09.2018Zapraszamy do bicia Rekordu Guinnessa
Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Próbę bicia rekordu przeprowadzimy 10 października br. na terenie ChBP (ul. Partyzantów 40). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godz. 9.00 przed budynek biblioteki, gdzie rozpocznie się proces bicia rekordu zgodnie z wytycznymi otrzymanymi z Biura Rekordów.

Zadaniem każdego uczestnika akcji będzie głośne przeczytanie tylko jednego zdania  z książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy”. Zdania muszą być czytane kolejno jedno po drugim, a przerwy pomiędzy czytaniem przez kolejnych uczestników nie mogą trwać dłużej niż 10 sekund. Przed rozpoczęciem wydarzenia każda osoba otrzyma wydrukowane zdanie, które powinna przeczytać. Liczenie uczestników odbywać się będzie w wejściu do Wypożyczalni Głównej, gdzie znajdują się bramki z licznikami. Całe wydarzenie będzie rejestrowane kamerą.

Akcja będzie trwała do ostatniego uczestnika.
Jednocześnie informujemy, że 10 października br. podczas próby bicia rekordu wypożyczalnie i czytelnie ChBP będą nieczynne.

Przyjdź, przeczytaj i zostań rekordzistą! Ulotka_Guinness.jpg BANER_Guinness_2018.jpg

Ulotka_Guinness.jpg Ulotka_Guinness
BANER_Guinness_2018.jpg BANER_Guinness_2018