14.09.2018DARMOWE SZKOLENIA DLA SENIORÓW

Szanowni Państwo,
bardzo miło nam poinformować, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu Fundacja Partycypacji Społecznej, "Śląska Akademia Senior@". Celem pro­jektu jest akty­wi­za­cja osób powy­żej 65 roku życia w obsza­rze kompe­ten­cji cyfro­wych poprzez dzia­ła­nia szko­le­niowe oraz ani­ma­cyjne (nie ma gór­nej gra­nicy wieku uczest­nika).
Od dziś w naszej bibliotece trwają zapisy. Zapraszamy wszystkie osoby, które 5 października 2018r. będą miały skończone 65 lat.
Zapisywać można się w siedzibie naszej biblioteki oraz pod numerem (33) 867 16 74.

Pierwsze zajęcia wraz ze spotkaniem organizacyjnym odbędą się 5 października, o godzinie 8:00.
Plakat_SLASKA_AKADEMIA.jpg

Plakat_SLASKA_AKADEMIA.jpg Plakat_SLASKA_AKADEMIA