18.09.2018Konkurs "MPKsiążka" - Moja Prywatna Książka

Tarnowska MBP w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu serdecznie zaprasza mieszkańców Tarnowa i okolicznych gmin do udziału w konkursie "MPKsiążka".Udział w konkursie polega na dostarczeniu jak największej liczby książek, które docelowo przekazane będą do wybranych autobusów MPK i będą służyć pasażerom w podróży. Jednym z punktów zbiórki książek jest Wypożyczalnia dla Dorosłych, przy ul. Staszica 6, która będzie przyjmować książki w dniach 17 - 21 września, w godzinach: poniedziałek, piątek: 9.00-15.00; wtorek, środa, czwartek: 9.00-18.00.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 22 września 2018 r. (sobota) o godz. 16.00 podczas pikniku „Dzień Babiego lata” na Tarnowskich Błoniach (tereny za Parkiem Strzeleckim od ul. Romanowicza).
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody!
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu:www.biblioteka.tarnow.pl

plakatETZT-POPRAWIONY.jpg plakatETZT-POPRAWIONY