18.09.2018MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

Już są! Wyprawki dla naszych trzylatków dotarły do naszej biblioteki:)😊
Przypominamy, że nasza biblioteka zakwalifikowała się w tym roku do projektu Mała książka - wielki człowiek. Dzięki temu wszyscy opiekunowie wraz z trzylatkami (rocznik 2015), którzy odwiedzą naszą bibliotekę otrzymają specjalną wyprawkę, w skład której wchodzą:
- książeczka dla dzieci "Pierwsze wiersze dla..."
- poradnik dla rodziców "Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka"
- Karta Małego Czytelnika
Wyprawki będą wydawane dzieciom, które zapiszą się lub są już zapisane do biblioteki i które wypożyczą co najmniej jedną książkę. Kartę biblioteczną może założyć tylko dorosły opiekun prawny i jego obecność jest konieczna do jej otrzymania.
Każde wypożyczenie kończyć się będzie otrzymaniem specjalnej naklejki. Po zebraniu 10 takich naklejek, dziecko zostanie uhonorowane imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wyprawek!
zdj 3.jpg

zdj 3.jpg zdj 3