Rodzaj wydarzenia

2018-9-20
19.09.2018Wojciech Jagielski w Salonie Literackim
Biblioteka Kraków

Zapraszamy do Salonu Literackiego Biblioteki Kraków na wieczór autorski Wojciecha Jagielskiego.

O autorze

Wojciech Jagielski to znany reporter i pisarz, korespondent wojenny, długoletni publicysta „Gazety Wyborczej”, autor książek dotyczących m.in. Afganistanu, Czeczenii i Kaukazu, Ugandy i RPA, obserwator konfliktów zbrojnych w Afganistanie, Tadżykistanie, Czeczenii, Gruzji.

O książce „Na wschód od zachodu”

Najnowsza książka autora „Modlitwy o deszcz” i „Wszystkich wojen Lary” to zupełnie nowe spojrzenie na Wschód. To świat widziany oczami tych, którzy gnani chęcią uwolnienia się od zachodniej cywilizacji, docierają w miejsca, gdzie panuje tylko pozorny spokój.

Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką”
ul. Szczepańska 1, Kraków
20 września | godz. 18.00