01.10.2018Migające maluchy... czyli głośno-migane czytanie

"Jesteśmy tacy sami" to seria spotkań dla przedszkolaków, w których uczestniczą osoby niesłyszące - uczestnicy projektu "Nie MIGaj się od Biblioteki" realizowanego przez mielecką Bibliotekę.

W dniu 29 września 2018 r. z okazji Dnia Głośnego Czytania, spotkanie zostało zorganizowane w dwóch filiach:
Filii nr 1 przy ul. Botanicznej 6
Filia_nr 1.jpg
Filii nr 7 przy ul. Zygmuntowskiej 7
Filia nr 7.jpg

Migające maluchy... czyli głośno-migane czytanie "Bajki o Jeżyku", migała pani Kasia - niesłyszący uczestnik projektu.
Filia_nr 7.jpg

Po wysłuchaniu bajki (w dwóch językach) dzieci nauczyły się kilku miganych zwrotów grze­czno­ścio­wych­, m. in. dzień dobry, proszę, dziękuję...

O projekcie "Nie MIGaj się od Biblioteki" można przeczytać na stronie naszej Biblioteki.
Poszczególne wydarzenia realizowanego projektu można podglądać na facebooku MBP SCK w Mielcu oraz w Aktualnościach na stronie internetowej Biblioteki.

Nie migaj się od biblioteki.png

• #NieMIGajsięodBiblioteki #BibliotekaMielec

Filia nr 1.jpg Filia nr 1
Filia_nr 1.jpg Filia_nr 1