Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Biblioteka w Węgrzcach
2018-10-12
09.10.2018„Pustynia w słoiku” – warsztaty tworzenia kompozycji roślinnych
Zielonki BP

Biblioteka Publiczna w Węgrzcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (wraz z opiekunem) i wczesnoszkolnym do udziału w rodzinnych warsztatach roślinnych „Pustynia w słoiku”, które odbędą się w piątek 12 października w godz. 17:00-20:00.

Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie stworzą pustynny mini-krajobraz zamknięty w szklanym naczyniu. W cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały, czyli szklana osłona, sukulenty (większe i mniejsze), ziemia do kaktusów, węgiel aktywny oraz elementy dekoracyjne, np. kamyki, muszle, piasek, kora drzewa, patyczki, rafia, wstążka.

Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona.
Istnieje możliwość przygotowania kompozycji we własnym naczyniu (pojemność do 3 l, szkło przezroczyste, preferowane kule lub płaskie słoje).

plakat_warsztaty_pustynia w słoiku_węgrzce.png