09.10.2018Książki z serii "Duże Litery"

Plakat duze litery.jpg
Gminna Biblioteka Publiczna w Grodźcu
przygotowała dla swoich czytelników nową ofertę czytelniczą!
Drodzy czytelnicy, udało nam się zamówić wiele wspaniałych pozycji wydrukowanych dużą czcionką. Książki z serii „Duże Litery”, dzięki dużemu formatowi (16 x 23,5 cm) są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy mają dość czytania tekstów wydanych drobnym maczkiem i marzą o tym, aby dać odpocząć zmęczonym oczom.
W kolekcji znalazły się nowości wydawnicze ostatnich lat, zarówno powieści obyczajowe, jak i kryminały (wybrani autorzy to m.in. Nora Roberts, Joanna Miszczuk, Marek Harny, Mariola Zaczyńska, Maria Nurowska, Judith Lennox, Danuta Noszczyńska).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - liczba książek
w „DUŻYCH LITERACH” będzie się dynamicznie zwiększać!

Książki można znaleźć na specjalnej półce w GBP w Grodźcu. Zachęcamy również do przeglądania naszego księgozbioru w KATALOGU ON-LINE pod adresem: www.grodziec-bpg.sowwwa.pl - przy wyszukiwaniu książki pomocne będzie wpisanie zwrotu Duże Litery.
DSC04339.jpg
Zakup „Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju czytelnictwa”.

Plakat duze litery.jpg Plakat duze litery
DSC04339.jpg DSC04339
jpg, 3.0 MiB, 3648x2056