18.10.2018Warsztaty plastyczne z instruktorem z Mogileńskiego Domu Kultury

17 października 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie odbyły się pierwsze z cyklu warsztaty plastyczne z Sylwią Stręk, instruktorem z Mogileńskiego Domu Kultury. Udział w warsztatach brali uczniowie klas I-III szkół podstawowych z gminy Mogilno (SP nr 2 w Mogilnie i SP w Wylatowie). Dzieci przy użyciu jednej z technik – grafiki – tworzyły obrazy inspirowane utworami Jana Brzechwy.

Strzelce z Kaśką S. - warsztaty środa p. Stręk 015.jpg

Strzelce z Kaśką S. - warsztaty środa p. Stręk 019.jpg

Strzelce z Kaśką S. - warsztaty środa p. Stręk 023.jpg

Warsztaty plastyczne zorganizowane zostały w ramach projektu „Literatura i grafika – inspirujący świat w bibliotece” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.