18.10.2018IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS "WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW"

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zaprasza Szkoły Podstawowe do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”. Głównym organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Wielka Liga”.

Nasza Biblioteka pełni funkcję wspó­łorg­aniz­ator­a i Koordynatora Wojewódzkiego IV Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego „Wielka Liga Czytelników” objętego patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Głównym celem tego projektu jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodzin, rozbudzanie umiejętności poszukiwań literackich, zdobywanie wiedzy i zainteresowania literaturą, rozwijanie zdolności językowych oraz kształtowanie postawy uczciwej rywalizacji i współpracy z grupą rówieśników.

Pierwszy etap Konkursu WLC rozpoczyna się 6 listopada 2018 r.

Kontakt: wielkopolskie@wielka-liga.pl
Strona internetowe konkursu: wielka-liga.pl